Самир Аясс дебютира за Берое

снимка: beroe.bg

Берое разби третодивизионнния Верея с 9:1 в контрола, която се игра на стадион Локомотив в Стара Загора.

Спарингът бе с цел да се видят в игрова обстановка новите попълнения в Берое - Николай Чипев и Самир Аясс, които подписаха договори със старозагорци, както и на футболисти, които имат малко игрова практика с отбора през сезона.

Централният защитник Живко Желев, който от месец подържа форма с Берое, след като беше освободен от Славия, също игра в контролата.

До почивката елитният тим поведе с 5:0, като във вратата на Верея се разписаха юношата Александър Манолов на три пъти, Амир Саюд, Иван Горанов.

След почивката беройци не спряха да вкарват и шестия гол беше дело на Атанас Зехиров.

Подписалият вчера тригодишен договор Самир Аясс реализира следващите два гола за новия си отбор - 8:0. Верея успя да реализира почетното си попадение чрез Стелиян Евтимов, юношата Венцислав Иванов оформи крайния резултат - 9:1.