Раниери остана доволен от дебюта на Бербатов

Дебют

Старши треньорът на Монако Клаудио Раниери похвали Димитър Бербатов, който снощи направи своя дебют за монегаските в дербито на френската Лига 1 с Пари Сен Жермен.

Българският нападател, който премина в отбора от Княжеството в последния ден на зимния трансферен прозорец, се появи като резерва в 63-ата минута на мястото на Валери Жерман.

Десетина минути след влизането на Бербатов в игра, гостите от ПСЖ успяха да изравнят резултата и двубоят завърши без победител - 1:1.

"Бербатов се включи добре след само две тренировки с отбора преди този мач. Той се движи с лекота по терена, има добро виждане за играта и постепенно ще подобри физическата си форма", така Раниери коментира първите минути на Бербатов с екипа на Монако.

Очакванията към 33-годишния благоевградчанин са големи, защото той дойде при монегаските като заместник на контузената звезда Радамел Фалкао.

По всяка вероятност Клаудио Раниери ще гласува все по-голямо доверие на Бербатов в следващите мачове на Монако.