Радуканов: Съдията бързо реши мача

Старши треньорът на Славия Милен Радуканов бе крайно разочарован от начина, по който „белите“ допуснаха поражение с 0:3 от ЦСКА на стадион „Българска армия“. Символичните гости се държаха равностойно до отбелязването на първия гол в 61-ата минута на Неманя Милисавлевич, но след това подчертано отстъпваха.

Както самият Радуканов подчерта, червеният картон на Цветомир Панов се е оказал решаващ за крайния резултат, като изрази претенции към главния съдия Георги Димитров.

„След 65-ата минута – да, загубихме, но дотогава стояхме добре, мачът беше равностоен. Съжалявам, че допуснахме грешка и ни вкараха гол“, каза Радуканов пред ТВ7. „Съдията бързо реши да успокои мача и след червения картон няма какво да коментирам. Поздравявам ЦСКА за победата.

Не знам – български манталитет и след гола не реагирахме изобщо. Психически рухнахме, последва и червения картон, което ни изчерпа силите. Но до гола обаче се държахме много добре, раздавахме се максимално. За съжаление, съдията реши да предреши мача, с което лиши публиката от възможността да гледа мач и интрига до последните минути.

Нямам претенции към съдиите, но във втори пореден мач техни отсъждания ни вредят сериозно.

Александър Томов ми обеща, че до 31-ви март ще ми бъде платено всичко дължимо, така че нямам никакви притеснения по този въпрос и ми омръзна да го коментирам“, завърши Радуканов.