Радостта на Клоп след петия гол на Ливърпул от четири различни ъгъла (ВИДЕО)

Вчера отборът на Ливърпул спечели много трудно гостуването си на Норич в мач от 23-я кръг на английската Висша лига с 4:5, като две от попаденията в мача паднаха след 90-та минута.

Всичко в срещата започна добре за мърсисайдци, които поведоха в средата на първото полувреме. Последваха обаче три гола за "канарчетата", но само, за да могат "червените" също да вкарат три поредни попадения за 3:4.

И когато всички мислеха, че драмата на "Кероу Роуд" е към края си, домакините изравниха в първата от дадените пет минути продължение. Това обаче също не беше всички, след като Адам Лалана донесе победата на тима си секунди преди последния съдийски сигнал.

При победния гол на англичанина мениджърът на тима Юрген Клоп започна да тича по терена и попадна в прегръдките на своите. При радостта на тима пострадаха очилата на германеца, след като Кристиан Бентеке буквално ги изби от лицето му.

След срещата Клоп сподели с усмивка на лицето: Обикновено имам два чифта очила, но не мога да намеря резервните. Все пак е трудно да си намериш очилата, когато нямаш очила.

Лудата радост на Клоп и целия отбор на Ливърпул от четири различни ъгъла може да видите в следното видео: