Пуснаха билети за феновете на Левски за Вечното дерби

От днес (13 март) феновете на Левски вече могат да си купят билети за двубоя между "сини" и "червени". Мачът между ЦСКА и Левски е в събота (15 март) от 16:15 часа на националния стадион "Васил Левски".

Касите на стадион „Георги Аспарухов” на ул. „Тодорини кукли” №47 ще работят само в четвъртък и петък от 11,00 ч. до 17,30 ч. Касата на Националния стадион „Васил Левски” на ул. „Граф Игнатиев“ ще работи само в събота от 10,00 ч. до 17,00 ч.

Цените на билетите за секторите, отредени за феновете на Левски, са 14 лева за сектор "В" и 10 лева за сектор "Б".

Напомняме, че от вчера в продажба бяха пуснати и пропуските за "червените". Цените за привържениците на ЦСКА за техните два сектора са същите, като тези на Левски. Респективно - 14 лева за "А" и 10 лева за "Г".

Това ще бъде пети мач между вечните съперници за този сезон. В досегашните два двубоя за първенство ЦСКА записа две победи - 3:0 и 1:0, а двете срещи от турнира за Купата на България завършиха без голове в редовното време. "Сините" вече 390 минути не успяват да отбележат гол в дербито и пускат по едно попадение средно на мач в досегашните четири.

Положителното за феновете на Левски е, че футболистите с картони изтърпяха своите наказания във вчерашния мач за Купата срещу Ботев, докато санкционираните играчи на ЦСКА ще отсъстват именно във Вечното дерби тази събота. За "червените" ще липсват Омар Косоко, Борис Галчев, Райс М'боли и Апостол Попов.