Поздравявам играчите си за тази среща, доволен остана Алегри

"Това е футболът, направиха първата си голяма грешка в 90-та минута. Поздравявам играчите си за представянето", сподели наставникът на Ювентус Масимилиано Алегри след загубата от Байерн Мюнхен с 2:4 в Шампионската лига.

"Бианконерите" бяха на няколко минути от победа на "Алианц Арена" и класиране за 1/4-финалите на надпреварата, но в крайна сметка отпаднаха с общ резултат 4:6. "Разбира се, че съм разочарован. Трябва да изкажа своите поздравления към играчите си. Играхме срещу един от фаворитите и се представихме по-добре от първия мач. Това е футболът. Те вкараха едно от първите си положения, а ние направихме първата си грешка в 90-та минута. Можехме да решим мача по-рано и жалко, че не го направихме. Сега трябва да се концентрираме в спечелването на Серия А и да се върнем в Шампионската лига по-силни следващата година", коментира Алегри след срещата.