Пълен крах за К.П.Р. и Хари Реднап

Борещият се за оцеляване в Премиършип Куинс Парк Рейнджърс напусна борбата за ФА Къп, след като днес воденият от Хари Реднап състав загуби с 2:4 домакинството си на третодивизионния Милтън Кийнс в мач от 4-ия кръг на турнира.

Въпреки, че основната цел на "рейнджърите" е оцеляване в елита, Реднап пусна в игра голяма част от основните си футболисти, което обаче не помогна на К.П.Р.

Нещо повече - до 56' отборът от Първа лига водеше с 4:0 в резултата, което и бе истинско бедствие за стартиралия с високи амбиции сезона отбор на Куинс Парк Рейнджърс.

Още в 4' Арман Траоре си отбеляза автогол, а в 40' Райън Лоу удвои аванса на Милтън Кийнс.

Между 50' и 56' домакините съвсем рухнаха, като последваха две попадения на Райън Харли и Дарън Потър.

Домакините все пак възстановиха част от достойнството си, благодарение на головете на Джей Ботройд и Фабио Да Силва, но в крайна сметка К.П.Р. напусна надпреварата.