Петко Христов игра за Фиорентина срещу Реал М на Бернабеу (ВИДЕО)

Реал Мадрид очаквано взе традиционния трофей "Бернабеу", след като надигра с 2:1 Фиорентина в сблъсъка между двата тима в испанската столица. Гостите от Тоскана изненадващо удариха първи. Флорентинци поведоха мача с гол на Жордан Верету в 3-ата минута, но "кралете" направиха пълен обрат

Над всички бе обичайният заподозрян Кристиано Роналдо, който първо изработи изравнителното попадение на Борха Майорал в 7-ата минута, а след това сам вкара чудесен гол в 33-ата минута и така донесе победата на своя тим. Българинът Петко Христов също влезе в игра за Фиорентина. Младокът бе закупен за над 2 милиона евро от италианците. Защитникът имаше привилегията да играе на митичния стадион, нищо че доскоро риташе из места като Горна Оряховица, Монтана и Коматево.

Христов се появи малко преди края и записа няколко минути игра, които обаче ще помни завинаги.