Партизан разплака Звезда с гол в последната минута

С гол в последната минута на Неманя Коич Партизан победи Цървена звезда с 2:1 в 146-о издание на вечното дерби на Сърбия.

Победата е двойно по-ценна, тъй като върна Партизан в борбата за титлата. "Бяло-черните", шампиони от последните шест сезона, изостават вече само на 3 точки след лидера Цървена звезда четири кръга преди края на шампионата на Сърбия.

Партизан спечели на своя стадион с голяма доза шанс, след като "звездашите" изпуснаха две дузпи чрез Милош Нинкович и Никола Михайлович. Никола Дринчич откри резултата в 27-а минута с перфектно изпълнение на пряк свободен удар.

Звезда изравни чрез Драган Мръджа в 56-а минута след грешка в защитата на Партизан.

Партизан стигна до победата в самия край на мача, когато влезлият като резерва Неманя Коич порази мрежата с удар от въздуха след центриране на Вуличевич, посочва БТА.