Определиха съдиите на дербитата в междинния кръг

Николай Йорданов ще бъде главен съдия на един от най-интересните двубои от 32-ия кръг от А група между отборите на Лудогорец и Левски.

Шампионите посрещат тима от стадион „Георги Аспарухов“ в сряда от 19:15 часа на „Лудогорец Арена“. Разградчани загубиха от „сините“ с 0:1 домакинския си двубой в редовния сезон и сега ще опитат да се поправят, още повече, че имат да прекъсват серия от два мача без победа.

Помощници на Николай Йорданов ще бъдат Крум Стоилов и Мартин Маргаритов. За четвърти съдия е определен Иван Вълчев, а допълнителни асистент съдии ще са Станислав Тодоров и Георги Кабаков.

Другото голямо дерби в първата седмица – между ЦСКА и Ботев (Пловдив) ще бъде ръководено от Никола Попов. Негови помощници ще бъдат Валентин Добрев и Валентин Михайлов. Веселин Мишев ще бъде четвърти съдия, а зад вратите ще застанат Вихрен Манев и Георги Игнатов.

Срещата е в четвъртък от 19:30 часа на стадион "Българска Армия".

Мача между Литекс и Локомотив (Пловдив) е поверен на съдия номер 1 - Георги Йорданов, а дербито на втората седмица между софийския Локомотив и Черноморец ще бъде свирено от Таско Тасков.