Одесос-Хидроремонт защити титлата си по плажен футбол

снимка: ole-bg.com

Отборът на Одесос-Хидроремонт защити титлата си на държавното първенство по плажен футбол, информира БТА.

Варненци победиха столичния Академика-Микс с 5:3 на финала на третия финален кръг на шампионата и с това си осигуриха първото място в крайното класиране.

Това е трета титла в историята на Одесос-Хидроремонт след 2008 и 2011 година. На второ място в крайното класиране остана Академика-Микс (София), а трети се нареди тимът на ФК Русе.

Шестицата допълниха Мастер (Бургас), ФК Варненски момчета и ФК Спортна асоциация-МВР (София).

Победителите в шампионата бяха наградени от Валентин Заеков, председател на Комисията по плажен футбол към БФС и Люсиен Велчев, заместник председател.

За най-добър вратар на първенството беше определен Костадин Иванов (Одесос-Хидроремонт), а голмайстор на шампионата стана Филип Филипов (Академика-Микс).