Николай Михайлов отново резерва при загуба на Верона

Вратарят на българския национален отбор Николай Михайлов продължава да има нула записани минути в официален мач на новия си отбор от Серия А Верона, след като и днес остана на резервната скамейка.

Тимът от града на Ромео и Жулиета допусна поражение с 2:0 при гостуването си на Дженоа в мач от 12-ия кръг на Калчото.

За Дженоа успехът пък бе трети пореден победа в Серия А, като в същото време те нанесоха четвърто поражение на тима на Ники Михайлов от началото на сезона.

Даниеле Портанова изведе домакините от Генуа напред в резултата в 29', а шест минути по-късно словашкият национал Юрай Кучка оформи крайното 2:0. Бразилецът Матузалем се отличи с асистенциите и за двете попадения на Дженоа.

Въпреки загубата Верона запази 5-ата си позиция във временното класиране на Серия А с актив от 22 точки преди изиграването на останалите срещи от кръга, а Дженоа е на 7-о място със 17 пункта.