Нико Кранчар спаси точката за К.П.Р.

Хърватинът Нико Кранчар спаси точката за Куинс Парк Рейнджърс за крайното 2:2 със Стоук Сити в първата среща от 5-ия кръг на Премиършип.

Лондончани вече имат 4 точки и заемат 15-о място, докато гостите от Стоук са с 5 на 13-а позиция.

Гостите от Стоук доминираха през по-голямата част от мача и се виждаха победители след гола на Питър Крауч в 51-ата минута за 2:1. Но при най-добрата възможност за втората част, открила се за Куинс Парк, Кранчар вкара от фаул над стената.

Гостите откриха резултата още в 11-ата минута чрез Маме Диуф, но три минути преди края на първата част Стивън Коукър изравни с глава след подаване на Джордан Мъч.

Шест минути след началото на второто полувреме Крауч се разписа, след като беше подал и за първия гол на своите, но любимецът на мениджъра Хари Реднап донесе равенството накрая.