Нико Ковач: Впечатлихте ме, но бихме заслужено

Селекционерът на Хърватия Нико Ковач заяви, че е доволен от играта и резултата след минималната победа на "шахматистите" с 1:0 над България в първото ни домакинство от квалификациите за Евро 2016.

"Мисля, че нашият отбор показа, че е по-добрият. През първото полувреме България отправи само един удар в нашата врата.

През второто полувреме ни затрудниха, защото бяха по-активни, но все пак успяхме да победим, и то заслужено", коментира Ковач след мача.

"Тази победа беше много важна за нас, но също така е важно да спечелим и следващия си мач с Азербайджан", добави хърватският специалист.

"България има добри футболисти, но това, което ме впечатли, бе колективът", така завърши коментарът си Нико Ковач, попитан кои родни играчи са му направили впечатление.