Наско Сираков: Убеден съм, че ще отстраним Иртиш

„Ако не бях убеден, че ще отстраним Иртиш, нямаше да се качвам в самолета за Казахстан", заяви спортният директор на Левски Наско Сираков след края на изненадващото равенство 0:0 между „сините" и скромния гостуващ тим в София.

Стадион „Георги Аспарухов" очакваше чиста победа на Левски, а феновете по трибуните не спряха да подкрепят своите любимци през всичките 90 минути.

След финалния съдийски сигнал обаче зрителите започнаха да освиркват левскарите заради тоталната им немощ пред гола, чийто връх дойде в 78-ата минута с пропуснатата дузпа от Базил де Карвальо.

„Убеден съм, че ще отстраним Иртиш. Ако не бях убеден, нямаше да се качвам в самолета", каза Сираков на излизане от „Герена".

„Надявам се да успеем да успокоим феновете след втория мач", допълни още лаконично Сираков.

Старши треньорът на Левски Николай Митов пък изрази убеждението си, че тимът му няма да допусне издънка и ще се справи с Иртиш.

Собственикът на Левски Тодор Батков пък посочи, че „сините" са нямали късмет и затова не са отбелязали поне един гол срещу съперниците.