НА ЖИВО С КАРТИНА! Мегасблъсъкът Барса - Юве (ВИДЕО+СНИМКИ): 3:0 (краен)

-КРАЙ НА МАЧА - 3:0 ЗА БАРСЕЛОНА.

- ГООООЛ - 3:0 за домакините, Меси пак се разписа. Меси направи защитата на италианците смешна, разходи се и с чудесен удар не остави шанс на Буфон. Класика!

- ГОООЛ ЗА БАРСА!! 2:0!! РАКИТИЧ! Бетанкур сгреши и даде началото на нова съперникова атака, която бързо стигна до Лео Меси по крилото. Аржентинецът отправи остър пас към непокрития Суарес, но малко пред голлинията, Меди Бенатия изчисти. За негова зла участ обаче топката попадна в краката на Ракитич, който от удобна позиция направи 2:0.

- Дибала можеше да изравни в наалото на втората част, но се изложи.

- Меси с левачката откри резултата в 45-ата минута. Той овладя хубаво едно подаване и с удар ниско по земята по диагонала оплете топката в мрежата за кеф на феновете, изпълнили "Камп Ноу".

- Барса се посъбуди и вече диктува събитията на терена, гостите обаче правят добри контри.

- Италианците изненадващо са по-опасни. Вече на няколко пъти пробваха изстрели.

- Сравнително спокойни първи минути. Торинци отправиха опасен удар, който вратарят изби със сетни сили.

- Начало на срещата на "Ноу Камп"!

----------------------------------------------------------------------------------------

Барселона приема Ювентус в откриващ мач в Шампионската лига от група "D" от 21:45 часа. Фортуна отреди финалът в турнира, отпреди 2 години да се повтори в най-ранна фаза сега. Тогава испанците триумфираха.

SPORTA.BG ЩЕ ПРОСЛЕДИ СБЛЪСЪКА НА ЖИВО

ГЛЕДАЙТЕ МАЧА ТУК

Съставите

Барселона: Тер Стеген; Семедо, Пике, Юмтити, Алба; Ракитич, Бускетс, Иниеста; Меси, Суарес, Дембеле

Ювентус: Буфон; Бенатия Бардзали, Бентакур; Де Шилио, Матюиди, Пянич, Сандро; Дибала, Игуаин, Дъглас Коща

Букмейкърите определят каталунците за фаворит с коефициент от 1,57, равният е оценен с 4,33, а краен успех за "Старата госпожа" се котира с 6,25.

Двата тима загряха за големия мач с победи във вътрешните си шампионати. Барса тресна с 5:0 градския опонент Еспаньол , а Ювентус се справи с 3:0 у дома срещу Киево. Миналия сезон торинският гранд съумя да си отмъсти на Барса за загубения финал в ШЛ и ги отстрани в елиминационната фаза след успех с 3:0 в Италия и 0:0 в Каталуния. Сега обаче и двата състава са доста променени и всичко започва отначало.