Митов след 0:0 с Иртиш: В реванша ще играем още по-силно

Старши треньорът на Левски Николай Митов запази спокойствие след изненадващото нулево равенство на „сините" в домакинския мач срещу Иртиш на стадион „Георги Аспарухов".

Наставникът посочи, че неговият отбор е имал много повече положения, които, за съжаление, не е успял да реализира.

Нямаше как да не стане въпрос и за най-сериозния пропуск в срещата - на Базил де Карвальо от отсъдената дузпа в 78-ата минута.

„Не успяхме да си вкараме положенията, имахме и дузпа. В първите 25 минути имахме 4 положения, после те се затвориха", заяви Митов пред Нова телевизия след края на редовното време.

„Трябваше да бъдем по-настоятелни през второто полувреме. Нищо, има и втори мач.

0:0 е по-добър резултат от голово равенство. Мисля, че във втория мач ще играем още по-силно.

Не ме интересува как ще играе Иртиш, важно е как ние играем в реванша.

Не се опасявам от издънка, можем и ще играем по-добре.

Кевин Брю добре се включи, във всеки мач ще вдигаме нивото, не само на него", заключи накрая Митов.

Реваншът на стадиона в Павлодар е на 11-ти юли.