Миланов дебютира за ЦСКА с фрапантен пропуск

снимка: pfc-cska.com

Българският национал Георги Миланов направи своя неофициален дебют с фланелката на новия си отбор ЦСКА (Москва) в контролна среща с Волга (Нижни Новгород), завършила 0:0.

Бившата звезда на Литекс не започна сред титулярите, но беше пуснат в игра от треньора Леонид Слуцкий през второто полувреме на мястото на японския халф Кейсуке Хонда.

Двубоят се игра в руската столица на стадион „Октомври".

Миланов се включи много добре в състава на московските „армейци" и участваше дейно във всичките им атаки след почивката.

Крилото на националния отбор демонстрира и добър синхрон с нападателите - частност Томаш Нецид - като на няколко пъти след негови подавания от фланга можеше да се стигне до гол в актива на ЦСКА.

Само 3 минути след като се бе появил на терена Миланов можеше да открие резултата, когато направи хубав пробив през наказателното поле и успя да преодолее вратаря Илия Абаев.

За съжаление обаче Георги не можа да нацели рамката и опразнената мрежа от близка дистанция, стреляйки неточно в аут.