Меси се завърна с гол за разгром! Атлетико разката фамилията на Гранада

Барселона постигна разгромна победа с 4:0 над гостуващия Депортиво Ла Коруня на своя "Ноу Камп" в среща от 8-ия кръг на испанската Примера дивисион.

По този начин каталунците поправиха грешката си след фиаското срещу Селта Виго в миналия кръг, а герой в този мач бе едно малко очаквано име.

Срещата не бе решена от Меси, Неймар или Суарес, макар че уругваецът имаше доста сериозна вина за крайния успех.

Рафиня имаше най-голям принос, след като вкара два гола за каталунците - в 21-ата и 36-ата минути, а Луис добави още едно в 43-ата минута.

Лео Меси както се и очакваше се завърна в групата, но бе оставен на пейката като предпазна мярка и се появи в игра през последните 35-40 минути на редовното време. Той вкара попадението за крайния успех в 58-ата минута.

След успеха каталунците са 2-ри с актив от 16 точки. Реал обаче ще ги мине, ако бие в гостуването си в Севиля срещу местния Бетис.

Малко след успеха на Барселона страхотна победа изкова лидерът Атлетико М. "Дюшекчиите" пречукаха със 7:1 вкъщи клетия тим на Гранада.