Манчестър Юнайтед се изложи срещу отбор от 4 дивизия (ВИДЕО)

снимка: manutd.com

Четвъртодивизионният Кембридж извърши малък подвиг и стигна до преиграване срещу гранда Манчестър Юнайтед за купата на Футболната асоциация на Англия.

Срещата от четвъртия кръг на турнира на стадиона в Кембридж завърши 0:0 и отприщи огромна радост за играчите и привържениците на отбора от Лига 2.

Кембридж не отстъпваше на скъпоплатените звезди на Юнайтед и дори създаде 2-3 добри ситуации за гол пред вратаря Де Хеа.

"Червените дяволи" опитаха натиск през второто полувреме, но срещнаха амбицираните домакини, готови на всичко да не загубят.

По-добрите положения Юнайтед създаде в средата на второто полувреме, когато най-напред Радамел Фалкао бе изведе сам срещу вратаря в 62-а минута, но пропусна.

Десетина минути по-късно и Робин ван Перси се озова на стрелкова позиция, но стреля в аут. В крайна сметка Кембридж удържа нулевото равенство и срещата ще се преиграва на "Олд Трафорд", посочва БТА.