Любо Пенев изстрада второ поредно реми

снимка: twitter.com

Дублиращият тим на Валенсия направи второ поредно равенство в испанската Сегунда "Б". Воденият от Любослав Пенев тим на "прилепите" се добра до 2:2 като гост на Ягостера, след като имаше пасив от две попадения.

На почивката гостите губеха с 0:1 след гол от дузпа на Лео Родригес, а в 43-ата минута останаха и с човек по-малко след червен картон на Алваро Перес. Моха Шабура удвои веднага след началото на второто полувреме.

Звездата на Валенсия Местая Рафа Мир върна едно попадение за тима на Ел Голеадор в 68-ата минута, а точката бе изкована четири минути преди края на мача, когато се разписа резервата Гонсало Вияр.

Вторият тим на Валенсия е на шесто място в класирането с 11 точки след 7 мача и голова разлика 14:10. Следващата седмица тимът на Любо Пенев приема Алкояно.