Любимецът на мадридистите носи победа за Реал

Звездният Реал Мадрид записа втора поредна победа в Ла Лига, след като се наложи с 2:0 над Еспаньол в мач от 7-я кръг, игран на "Сантяго Бернабеу". И двете попадения за "белия балет" заби техничарят Иско. Именно този игарч е любимец №1 на запалянковците на "кралете" и за него има специално измислени песни. CR7 отново не реализира.

В 30-ата минута Кристиано Роналдо изведе по прекрасен начин испанския национал, който оставен очи в очи с Лопес лесно отбеляза.

В 79-ата минута Ррал осъществи чудесна контра атака, при която Асенсио проби от ляво и върна към Иско, който с удар по земя покачи на 2:0 и успокои стадиона. С тази победа Реал събира 14 точки и заема временно петата позиция, а Еспаньол остава на 14-та позиция с 8 пункта.