Лудост! Новата звезда на Серия А с шокиращ пропуск срещу Интер (ВИДЕО)

Палермо бе сразен с 0:3 от заспалия гранд Интер в последния мач от неделната програма на 22-ия кръг в Серия А, но резултатът можеше да бъде далеч по-различен, ако в самото начало на второто полувреме изгряващата аржентинска звезда на сицилианците Пауло Дибала не бе направил пропуска на сезона.

При резултат 1:0 за домакините в 51-ата минута Палермо изпусна цели три чисти положения в рамките на 10-ина секунди. Първо Едгар Барето реши да не стреля от няколко метра в наказателното поле и да центрира успоредно на голлинията, за Дибала, който не можа да нанесе решителен удар и позволи на вратаря Самир Ханданович да му отнеме.

Топката обаче не бе изчистена заради разконцентрирана игра на защитниците и попадна в краката на Яяло, чийто изстрел от границата на пеналтерията срещна гредата след нова добра намеса на Ханданович.

Андреа Ранокиа не можа да реагира адекватно и да изчисти от голлинията и позволи кълбото да отиде в обсега на непокрития Дибала, който по необясним начин от по-малко от два метра не можа да нацели опразнената врата.

Палермо се намираше в серия от 13 мача, в които неизменно бележеше поне по един гол – за последно тимът не се разписа при загубата с 0:3 от Ювентус на 26-ти октомври миналата година, като оттогава бе отбелязал 27 попадения.

Аржентинското дуо на сицилианците Пауло Дибала и Франко Васкес със съответно 11 и 6 гола на сметките си имаха основен принос за възхода на тима, но главно през второто полувреме на „Меаца“ разочароваха при чистите положения.