Лудогорец записа първо равенство на лагера в Испания

снимка: ludogorets.com

Шампионът на България Лудогорец завърши наравно 0:0 с украинския Днипро в четвъртата си контрола на подготвителния лагер в Испания.

Двата тима изнесоха равностоен двубой, като в края "орлите" получиха два добри шанса да вземат победата, но футболистите на Георги Дерменджиев не бяха ефективни пред вратата на съперника.

Така Лудогорец записа първото си равенство на испанска земя, като преди това "орлите" записаха две победи и загуба.

Иван Чворович започна на вратата за българите, докато Кайсара, Моци, Александров и Минев бяха наредени в отбрана. Дяков и Анисе започнаха в средата на терена, а Михаил Александров, Марселиньо и Мисиджан действаха в близост до централния нападател Жуниор Кишада.

Като резерви за родния шампион се появиха вратарят Аргилашки и полевите играчи Ангуло, Барт, Витиня, Ешпиньо, Златински, Ернандес, Вандерсон и Безяк.

Лошата новина за Лудогорец дойде в 26-ата минута, когато Върджил Мисиджан бе контузен и напусна терена принудително.

След почивката бранителите на българския шампион продължиха с неубедителната игра и в 48-ата минута пред Матеус се откри добра възможност да напредне и стреля, но Чворович отрази.

До края на мача по една възможност се откри пред двата тима. Вандерсон пропусна да донесе успеха на българския тим,а Аргилашки се прояви добре при удар на играч на Днипро.

Това бе шестата контрола на Лудогорец от началото на подготовката. Разградчани имат три победи, две равенства и една загуба.