Левски с победа над седмия в Казахстан в първата контрола (ВИДЕО)

снимка: БГНЕС

Тимът на Левски постигна първа победа в контролите на подготвителния лагер на отбора в Анталия, Турция. "Сините" победиха с 2:0 седмия в казахстанското първенство Тобол.

Като титуляри стартираха три от новите попълнения - Александър Александров, Франсис Нар и Санти Нгом, а на почивката влезе Сърджан Лукин. Игрови минути получиха и юношите на клуба.

Мигел Бедоя откри резултата в 12-ата минута, след като беше изведен от Роман Прохазка и отблизо реализира под гредата.

В 62-ата талантът Станислав Иванов също вкара. 16-годишният юноша на "Левски" се разписа в долния десен ъгъл на вратата на Тобол за крайното 2:0. Попадение за "сините" отбеляза и Санти Нгом, но то бе отменено в 38-ата минута.

ЛЕВСКИ - ТОБОЛ 2:01:0 Бедоя (11)2:0 Станислав Иванов (62)ЛЕВСКИ (4-2-3-1): Боян Йоргачевич (65-Любенов), Сашо Алекса...