Легендата Тоти блести в своя мач номер 600 за Рома (ВИДЕО)

Легендата Франческо Тоти се появи като резерва и изигра половин час при домакинската побеад на Рома с 3:0 над гостуващия на стадион „Олимпико“ Киево. Така неостаряващата десетка на „вълците“ записа юбилейния си мач номер 600 за столичния клуб, а и го отбеляза с асистенция.

След като ветеранът в последните три мача спасяваше тима си от поражение с важни голове в последните мигове на двубоите, сега асистира на Миралем Пянич за крайното 3:0 в 86-ата минута.

В 18-ата Раджа Наинголан бе дал аванс на домакините, а в 39-ата минута Рюдигер покачи резултата на 2:0.

Рома изигра срещата от 37-ия кръг на Калчото без много напрежение, защото още миналата седмица си осигури място поне в топ 3 на класирането. „Вълците“ обаче все още имат шанс да се преборят с някогашния кандидат за титлата Наполи за втората позиция, която дава право на директно участие в групите на Шампионска лига.

Към момента Рома е втори със 77 точки, а Наполи със 76 ще изиграе довечера гостуването си на Торино. В последния 38-ми кръг обаче „партенопеите“ имат доста по-леката задача да приемат на своя „Сан Паоло“ скромния Фрозиноне, докато Рома има коварна визита на Милан.

Roma 3-0 Chievo / HDby arcturusmedia33