Лацио отнесе Торино в турнира за Купата на Италия (ВИДЕО)

Лацио се класира за четвъртфиналите за купата на Италия след победа с 3:1 като гост на Торино. Кейта Балде изведе "орлите" в резултата в 13-а минута, а ветеранът Мирослав Клозе направи 2:0 за Лацио в 29-а минута.

Мартинес върна един гол за Торино веднага след почивката, но надеждите на домакините за обрат рухнаха след червен картон на вратаря Даниеле Падели за фаул срещу Клозе в наказателното поле в 55-а минута.

Кристиан Ледесма превърна в гол отсъдената дузпа и класира Лацио напред. На четвъртфиналите римският отбор ще срещне Милан, който във вторник победи Сасуоло с 2:1.

Парма също продължава в следващата фаза след победа над Каляри с 2:1.

На четвъртфиналите пармалатите очакват победителя от мача тази вечер Ювентус - Верона. Габриел Палета и Андреа Рисполи вкараха за Парма, а Марко Сау бе точен за Каляри, посочва БТА.