Костадин Ангелов: Ако не победим Раковски, оставаме сред аутсайдерите

Отборът на Видима-Раковски е домакин на полусъименника си Раковски от град Раковски в мач от четвъртия кръг на първенството на "Б" група. Срещата е в неделя от 17:00 часа на стадион "Раковски" в Севлиево.

За първи път от началото на първенството в състава няма контузени футболисти и старши треньорът Костадин Ангелов ще може да разчита на всички. Той определи предстоящия мач като най-важен от досегашните, от който зависи каква роля ще играе Видима-Раковски в първенството.

"Успеем ли да вземем победата, според мен, отборът ще продължи във възходяща посока и ще бъде един от лидерите в групата. Такива са и моите амбиции. Ако не успеем да спечелим, оставаме сред аутсайдерите.

Аз вярвам, че ще бъде първото. Този труд, който положиха всички футболисти трябва да даде резултат", заяви преди мача старши треньорът на севлиевския тим Костадин Ангелов.

Съдийска тройка от Разград, начело с главния рефер Михаил Йорданов, ще ръководи мача Видима-Раковски - Раковски. БФС назначи за помощници Цанко Симеонов и Дарин Страхилов. Четвърти рефер ще бъде Никола Атанасов от Велико Търново.