Контрола на ЦСКА блесна с батални сцени и вратар в Пирогов

ЦСКА се наложи с минималното 1:0 над Царско село в контролна среща, която се игра в едноименния комплекс. "Червените" стигнаха до успеха след попадение на Рубен Пинто в 20-ата минута, но сблъсъкът определено няма да се запомни с победата, а с баталните сцени на терена.

Точно половин час след началото на мача бранител на "царете" се сблъска с Анатоли Господинов - стражът на "армейците", и го остави да лежи на терена със сцепена устна. След това играчите на гостите веднага скочиха и на терена се заформи здраво меле, което с помощта на намесата от двете резервни скамейки приключи без последствия.

Самият Господинов пък бе закаран моментално до "Пирогов" от помощника на Йорданеску Кирил Динчев. Срещата иначе продължи 45 минути, както бе по предварителна договорка.