Конте: Ще направим каквото можем, за да се класираме

Старши треньорът на Ювентус Антонио Конте е уверен, че тимът все още има шансове да се класира на 1/8-финалите в Шампионската лига, въпреки че „старата госпожа“ за момента заема последното място в група „B”.

Късно снощи Ювентус и Реал Мадрид завършиха наравно 2:2 в зрелищен сблъсък на „Ювентус Стейдиъм“. Артуро Видал даде преднина от дузпа за домакините в края на първата част, но малко след подновяването на играта „белия балет“ обърна резултата с попадения на Кристиано Роналдо и Гарет Бейл. В 65-ата минута пък „старата госпожа“ изравни чрез гол на Фернандо Йоренте.

„Можем да играем на нивото на Реал и ние вече го доказахме в Мадрид преди две седмици. Все още не сме казали последната си дума. Няма да е лесно за нас сега, но ще направим каквото можем, за да се класираме напред“, сподели италианският специалист

Конте похвали и вратарят на „кралския клуб“ Икер Касияс, като обясни, че неговите спасявания са били в основата на това двата отбора да поделят точките.

„Икер Касияс се справи много добре. Неговите спасявания помогнаха на Реал да стигнат до равенството“, добави още наставникът на Ювентус.