Коментатор не издържа и почина веднага след гола на Саудитска Арабия

Трагичен случай беляза мача Египет - Саудитска Арабия от Световното първенство в Русия. "Фараоните" отстъпиха с 1:2, а освен това почина бившият футболист и треньор и настоящ коментатор Абдел Рахим Мохамед.

Мохамед Салах и съотборниците му записаха трета загуба в Русия, след като допуснаха гол в 95-ата минута. Попадението били изживяно тежко от Мохамед, който получил удар минути след края на мача и се строполил на земята. Намесата на медицински екип в студиото, в което той коментирал мача, не помогнала на бившия наставник на Замалек (Кайро).

Бившият вратар Ахмед Фаузи, който също е бил гост в студиото на телевизията по време на случилото се, разказва:

"Погледнах го веднага след гола за Саудитска Арабия. Изглеждаше доста изтощен и дълбоко засегнат от третата ни загуба на Мондиала. После всичко се случи за секунди".