Кокала за феновете: Не ми правят впечатление

Старши-треньорът на Локомотив (София) Емил Велев беше крайно разочарован от загубата на своя отбор с 0:2 от Литекс на стадиона в квартал "Надежда".

Въпреки че успя да спаси отбора от изпадане през миналия сезон, Кокала беше освиркан от феновете след неприятната загуба днес, а викове "оставка, оставка" огласиха стадиона минути преди края на срещата.

Въпреки това Велев е на мнение, че неговият отбор се е представил на ниво, но е пропуснал много възможности, докато съперникът се е възползвал отлично от своите ситуации.

"Неприятна загуба, започнахме много разконцентрирано срещата и получихме лесен гол в самото начало. След това пък имахме 3-4 положения, но изпуснахме да отбележим и загубихме", коментира Кокала след мача.

"Диктувахме темпото през втората част и изпуснахме нови две ситуации и това явно не беше достатъчно, за да вземем поне точка от този мач. Накрая ни вкараха и още един гол.

"Феновете още от миналия сезон са се обърнали срещу мен, не ми прави впечатление. Това за мен не е проблем, това че ме обиждат, няма значение. Те трябва да подкрепят отбора.

Не искам да опровергавам спекулациите от миналия сезон (мачът, който Локомотив спечели срещу Литекс в края на сезона). Ние играхме за победа - това че не успяхме... Литекс използва своите моменти и отбеляза два гола.

"Не търсим централен нападател, а играчи във всички линии. Имаме много контузени футболисти, които се възстановяват, но явно ще трябва да подсилим отбора", каза още Кокала.