Карлос Тевес с първи гол за Сити от 10 месеца насам (видео)

Карлос Тевес отбеляза първия си гол за Манчестър Сити за последните 10 месеца при победата на резервите на тима с 3:1 над Болтън.

Аржентинският нападател, който играе във втори мач за резервите, бе точен за 1:1 в 51-ата минута, след като Болтън водеше с 1:0 преди началото на второто полувреме. Малко след попадението си Тевес бе заменен, а съотборниците му отбелязаха още два гола, за да се поздравят с победата.

За резервите на Болтън пък игра Мартин Петров. Българският национал обаче остана на терена само през първите 45 минути, след което беше заменен.

Карлос Тевес беше отстранен от отбора и глобен с почти 10 милиона лири, след като отказа да влезе като резерва в мача от Шампионската лига срещу Байерн в Мюнхен в края на септември миналата година. След това обаче той се извини на мениджъра Роберто Манчини, който му прости и каза, че аржентинецът отново може да играе за първия отбор на Сити, но първо трябва да влезе във форма.

Голът срещу резервите на Болтън пък бе първи за Тевес с екипа на "гражданите" след двубоя със Стоук Сити от Висшата лига през месец май миналата година, когато нападателят се разписа на два пъти и стана голмайстор на Премиършип, заедно с българина Димитър Бербатов, като и двамата имаха по 20 попадения през сезона.