Камбуров блесна с хеттрик за Локо в контрола

снимка: lokomotivpd.com

Мартин Камбуров реализира хеттрик, а Локомотив (Пловдив) победи гостуващия втородивизионен ФК Раковски с 3:0 в контролна среща.

Камбуров откри резултата в 28-ата минута, когато беше изведен в чиста позиция от Янко Сандански, финтира вратаря Димитър Грабчев и от малък ъгъл прати топката в мрежата.

В следващата атака гостите пропуснаха да изравнят, след като удар на Петър Атанасов се отби от гредата.

Две минути преди почивката Богомил Дяков проби от дясно и центрира в наказателнтото поле, Бирсент Карагарен засече с глава, топката попадна в краката на Камбуров, който отблизо направи 2:0.

В самия край на първата част нападателят на "черно-белите" оформи хеттрика си с глава след центриране от фаул на Благой Наков.

След почивката в игра за Локомотив влезе бившият национал Спас Делев, който тренира с отбора от началото на септември, но ще може да бъде картотекиран след Нова година за втория дял от първенството.