Ивайло Чочев не дебютира за зрелищно равенство срещу Наполи

Отборите на Наполи и Палермо направиха много зрелищно реми 3:3 на стадио "Сан Паоло" в Неапол.

Младежкият национал на България Ивайло Чочев отново не успя да запише дебют за сицилианския тим след като остана резерва в този мач и не се появи на терена.

Възпитаниците на Рафа Бенитес могат много да съжаляват защото пропиляха аванса си от два гола в началото на мача и допуснаха изравняване. Наполи продължава с неуспешното представяне в Серия А като има само 4 точки след първите 4 двубоя.

Неаполитанците стартираха отлично и поведоха в резултата с два бързи гола. Във втората минута Кулибали бе точен след центриране от корнер. В 11-та минута Дуван Сапата покачи на 2:0 след асистенция на Марек Хамшик.

Това попадение успокои домакините, които обаче бяха много бързо наказани. Още в 18-та минута Андреа Белоти надскочи всички и върна едно попадение. Шест минути по-късно всичко започна от начало след като Франко Васкес изравни за 2:2.

Домакините трябваше отново да се връщат в мача и взеха инициативата. Хосе Кайехон с хубав премерен удар изведе Наполи напред в края на полувремето.

Палермо обаче не се предаде през целия мач и завърши перфектна атака с попадение отново на Бетоли за 3:3.

С тази точка Палермо събра общо актив от три точки, с една по-малко от Наполи.