Исмаил Иса с 90 минути при разгром на Шериф в Шампионската лига

Исмаил Иса беше титуляр при разгромната победа на молдовския Шериф Тираспол с 5:0 като гост срещу черногорския Сутиеска от втория квалификационен кръг на Шампионската лига.

Българският нападател остана на терена през всичките 90 минути на двубоя, информира БТА.

Каду откри резултата в полза на гостите в 13-ата минута. Рикардиньо покачи на 2:0 в началото на второто полувреме.

Фернандо реализира две попадения в 52-ата и в 65-ата минута на срещата. Александру Скрипенко оформи крайното 5:0 четири минути преди края.

Вратарят Георги Георгиев, остана сред резервите на Шериф.

Първата среща завърши наравно 1:1 и Шериф продължава напред с общ резултат 6:1.

Следващият съперник на отбора от Молдова е победителят от двубоя между Фола Еш (Люксембург) и Динамо Загреб (Хърватия).

Sporta.bg припомня, че по-рано казахстанския Шахтьор (Караганди) хвърли голямата бомбав квалификациите за Шампионската лига, като изхвърли триктатния участник в груповата фаза на турнира БАТЕ (Борисов).