Инфарктна точка за Ливърпул в 96-ата минута (ВИДЕО)

Ливърпул се спаси от изненадваща загуба от Уест Бромич Албиън в 96-ата минута, след като Дивок Ориги се разписа за крайното 2:2 и все пак спаси частица от честта на отбора на Юрген Клоп.

Мърсисайдци вече имат 24 точки и остават на 9-то място в класирането, докато Уест Бромич с 20 пункта е на 13-то място. Гостите на „Анфийлд“ се почувстваха ощетени от съдиите в края на първото полувреме, когато отбелязаха гол за 1:2, но повторенията доказаха, че ситуацията има трима играчи на Уест Бромич в засада.

Джордан Хендерсън даде аванс на домакините в 21-ата минута, а в 30-ата Доусън се разписа за гостите след центриране от корнер и неубедителна намеса на Симон Миньоле. В края на полувремето гостите правилно бяха лишени от второ попадение, но то падна в 73-ата минута, благодарение на точния изстрел на Олсон.

В 96-ата минута обаче Диво Ориги, който замени контузения Деян Ловрен, оформи крайното 2:2 след пас на Джордан Хендерсън. Ловрен се контузи по изключително неприятен начин и най-вероятно дълго време няма да играе за Ливърпул, след като има съмнение за счупен крак.

Liverpool 2 - 2 West Brom Goals & Full...by Football-_Live