Илиан Илиев си върна тъпкано на Крушарски и Локото

снимка: SPORTA.BG

Верея спря устрема на Локо Пд, побеждавайки смърфовете с 1:0 в Стара Загора. Черно-белите имаха много възможности за гол, но ги пропиляха с лека ръка, а на няколко пъти и вратарят Аргилашки бе на точното място, за да запази мрежата си суха.

През първата част гостите бяха по-активният тим и можеха да открият резултата в 34-ата минута, когато удар с глава на Пламен Николов бе спасен на голлинията от Георги Аргилашки.

Резултатът бе открит в средата на втората част, когато Здравко Илиев стреля от дистанция. Ударът затрудни Илко Пиргов и той не можа да парира добре топката, която попадна на крака на Валери Домовчийски, който без да се бави я прати в мрежата. Това се оказа и единствения гол в мача, с който старозагорци стигнаха до победата.