Ибрахимович: Барса ще спечели Шампионска лига (ВИДЕО)

Нападателят на Пари сен Жермен Златан Ибрахимович заяви, че очаква Барселона да спечели Шампионска лига. Той изрази това свое мнение в интервю след мача завършил 2:0 в полза на каталунците.

Два гола в първото полувреме на Неймар предрешиха всичко още до почивката, само шест дни след убедителната им победа с 3:1 на "Парк де Пренс".

Ибрахимович нямаше никакво извинение за загубата на своя тим и си призна, че момчетата на Луис Енрике са били с класа над ПСЖ.

"Трябва да сме реалисти. Барселона просто бе по-добрият отбор и в двата мача. Те изцяло заслужаваха победата", започна бившият играч на "блаугранс" пред медиите в Каталуния.

"Най-вероятно те ще са отборът, който ще вдигне трофея над главата си.

За ПСЖ все още е рано да спечели най-престижния европейски клубен турнир. Все пак направихме няколко големи крачки напред през последните години и бяхме елиминирани от клубове, които са фантастични по всяко едно отношение.

Но няма какво да се оправдаваме и да се лъжем. Истината е, че Пари сен Жермен не е на такова ниво, че да победи Барселона и още повече да спечели Шампионска лига. Все още е много рано", завърши шведът.