И Херо недоволства от равния

Димитър Димитров-Херо за пореден път изтъкна техническите качества и липсата на реализаторски умения като причина за равенството на неговия Черноморец 1:1 срещу Берое.

"Акулите" поведоха през първото полувреме, но не успяха да задържат успеха в свои ръце и в крайна сметка трябваше да се примирят с равенството.

"По-скоро мога да кажа, че не съм доволен от равенството. Домакините нямаха чисти голови положения, докато при нас решаващият момент беше пропускът на Петър Атанасов в края на първото полувреме.

Съдията също ни ощети, като не вдигна втори жълт картон на Георги Андонов и трябваше да останат Берое с десет души. Но за пореден път казвам, че трябва да се сърдим само на себе си.

Допускаме гол от статично положение, което го тренираме през седмицата. Знам, че имаме ограничен потенциал, но с това разполагаме, а виждате и колко проблеми ни застигнаха. Няма никаква вариативност в състава.

Разбира се, като качество на играта има какво да се желание и това не е нещото, към което се стремим.

Предстои ни мач с Черно море като гости след седмица, а нашият потенциал е доста ограничен. Сега разбирам, че и Лъчезар Балтанов ще пропусне мача, защото е натрупал пет жълти картона. Как ще се оправяме- не знам", каза Херо.