Херо за съдийската бригада: Отвратен съм!

снимка: ludogorets.com

Старши треньорът на Лудогорец Димитър Димитров заяви, че е отвратен от съдийството на мача с ЦСКА-София от 1/4-финалите за Купата, който българският шампион загуби с 1:2 след продължения. Херо поиска червен картон за Александър Барт заради нарушение срещу Върджил Мисиджан и отличи още куп други пропуски на главния съдия Георги Кабаков. На няколко пъти по време на срещата Димитров дори се хващаше за главата и се смееше иронично на реферите.

"През първото полувреме играта беше равностойна. През втората част Лудогорец доминираше, но не успяхме да се възползваме от създадените ситуации. Донякъде го отдавам на неумение пред гола. Аз не мога да избирам дали ще играем продължения. За голямо съжаление Кешеру получи контузия и не успях днес да го използвам.

Не искам да коментирам съдийството, защото, меко казано, съм отвратен. Нека решенията му тежат на съвестта. Ако това срещу Мисиджан не е червен картон, какво тогава. Загубихме един мач, в който не бяхме надиграни по никакъв начин", заяви ядосаният Херо.