Херо скочи на звездите в Лудогорец

снимка: ludogorets.com

Очакванията за разгромна победа на Лудогорец над Пирин в Разград в седмия кръг на Първа лига с е оказаха сметки без кръчмар. Шампионите врътнаха 1:1 и не успяха да поведат класирането.

Абел Анисе откри за “орлите” в 61-ата минута, но три минути преди края на редовното време Станислав Костов изравни и донесе точката на тима си.

Треньорът на разградчани Димитър Димитров - Херо изрази недоволството си от поведението на част от звездите на тима, като ги упрекна в липса на дисциплина.

"Резултат, който не би трябвало да се получи с оглед положенията на терена. През второто полувреме изпуснахме много голове. Вината си е абсолютно наша. Направихме груби индивидуални грешки.

След почивката започнахме по-агресивно с подаванията. Надигравахме се и създадохме редица положения. Притесняваме отношението в тактическата дисциплина на определени футболисти. Не си изпълняват задачите и играят само в определени фази в играта.

За Лига Европа изтеглихме тежък жребии. Хофенхайм и Истанбул ББ са трудни отбори.

Предстоящата среща с Левски е мач като мач. Ще има допълнителни емоции, защото съм бил треньор и на Левски, но сега си изпълнявам задълженията в Лудогорец”, коментира Херо. В следващия си мач на 6 септември “орлите” гостуват на вдъхновения тим на Левски на “Герена” в отложен мач.