Хамес Родригес: Има какво още да видите

Новото попълнение на Реал Мадрид Хамес Родригес изказа задоволството си след вкарания гол срещу Атлетико Мадрид снощи в мач за Суперкупата на Испания завършил 1:1. Халфът се закани, че тепърва ще подобрява представянето си в предстоящите срещи на испанския гранд.

Бившата звезда на Монако влезна на почивката като замени Кристиано Роналдо, който получи контузия. Едва в края на мача Хамес откри резултата, а малко след това Раул Гарсия възстанови равенството.

„Щастлив съм, защото това е момент, за който бях мечтал дълго време. Постепенно влизам във форма и достигам оптималното си ниво с всяка една тренировка. Подобрявам се. Надявам се да вкарам още голове. Отбелязах попадение, но то не ни спечели срещата. Това бе във възможностите ни, но сега ще трябва да излезнем на „Висенте Калдерон“ и да победим. Трябва да сме търпеливи, да търсим празните пространства и да отбележим“, коментира Родригес пред официалния сайт на Реал Мадрид.

„Като един велик клуб, ние трябва да спечелим тази купа, каквото и да ни струва това. Надявам се, че ще отбележа отново в реванша и ще помогна на моите съотборници.“

Колумбийската звезда допълни, че се надява на скорошно завръщане на Роналдо, след болките, които изпита в края на полувремето.

„Кристиано почувства, че нещо не е наред по време на мача. Надявам се да не е нещо значимо“, допълни той.

Реваншът между двата тима е на 22-ри август.