Гонзо: Локо (Сф) се отърва с малко

Наставникът на Черно море Георги Иванов остана доволен от играта на своя отбор след победата над Локомотив (София) в мач от 22-ия кръг в А група. "Моряците" на Гонзо се наложиха с 2:0 при гостуването си в столичния квартал "Надежда".

"Доволен съм от нашия отбор и от начина, по който играхме. Владеехме топката и играта през цялото време. Вкарахме два гола, създадохме още ситуации. Това беше най-малкото, с което се отърва Локо София.

Затворихме добре средната част на терена и не дадохме никакви шансове на съперника. Нормално беше след почивката Локомотив да се опита да ни натисне, но ние добре контролираме натиска с малко по-прибрана игра", коментира Иванов.

"Радвам се, че имам умни футболисти, които се адаптират добре при всяка една схема на игра. Мисля, че през пролетта ще бъдем още по-силни.

Някои футболисти дойдоха по-късно, а други бяха контузени. Ще работим по подобряването на някои аспекти и съм убеден, че ще изглеждаме още по-добре в игрови план", каза още младият специалист.

"Има още четири мача до края. Искаме да продължим да побеждаваме. Смятам, че имаме стойностен отбор и ще намерим място в седмицата, каквато е целта ни. Ако това стане, всеки отбор от първите седем ще има шанс да се бори за отличията", завърши Георги Иванов.