Гонзо говори едва - едва след края на двубоя

Новият старши треньор и спортен директор на Левски Георги Иванов - Гонзо отказа да говори след повторния си дебют начело на "сините".

Столичани загубиха с 1:2 от Берое в Стара Загора и останаха на незавидното 10-о място в А група, като това беше 5-и пореден двубой без успех за 26-кратните шампиони срещу "заралии".

Самият Иванов отказа да говори за ТВ7 след края на двубоя, а освен това не се появи и на пресконференцията след поражението. На негово място се появи Елин Топузаков, който призна, че е било трудно Левски да обърне двубоя след ужасяващия старт на двубоя.

"Направихме всичко  възможно, но грубите грешки доведоха до два гола, а можеха да  бъдат и три.

Имаше някаква идея в играта ни, но ни беше трудно  да влезем в релси. Всеки допуска грешки, но от 0:2 се обръща  много трудно резултатът.

Може би ни липсват някои неща в атака,  например последният пас", лаконичен беше бившият защитник.

Все пак Гонзо беше намерен за няколко думи след мача, но не говори много, след като гласът му беше пресипнал.

„През първото полувреме имахме ситуации, които можехме да реализираме и да направим мача по-лек. През второто полувреме отпаднахме физически. Губехме всички единоборства. Няма да упреквам нито един от играчите, ние сме отбор и всеки може да допусне грешка.“

„Няма да коментирам темата с Херо. Ще коментирам, когато нещо стане факт“, завърши Гонзо.