Георги Миланов титуляр при нов успех на ЦСКА

снимка: Guliver/Getty Images

Българският национал Георги Миланов изигра 74 минути за своя ЦСКА Москва, който постигна успех с 3:0 над аутсайдера Анжи в среща от 22-ия кръг на руската Премиер лига.

Юношата на Литекс отново стартира в титулярния състав на наставника Леонид Слуцкий, а в 74' бе заменен от Стивен Цубер.

Георги Миланов получи и жълт картон в течение на срещата.

По този начин ЦСКА продължава да се бори за класиране в Шампионската лига на есен, като "армейците" се доближиха на само точка зад втория Зенит. Московчани обаче остават на четвърта позиция в класирането.

На почивката ЦСКА се оттегли с гол аванс в актива си, след като в 26' Сейду Думбия откри за гостите.

През втората част отново африканецът подпечата победата на ЦСКА, бележейки за 0:2 в 51'.

Крайното 0:3 оформи другата чернокожа перла на столичани - Ахмед Муса, който се разписа петнадесет минути преди края.