Георги Миланов с 11 минути при успех на ЦСКА

Българският национал Георги Миланов игра само 11 минути при домакинския успех на ЦСКА (Москва) с 3:0 над Волга.

Бившият футболист на Литекс влезе като резерва игра като резерва в 79-а минута на мястото на Сейду Думбия, а в този момент комфортната преднина от три гола за "московските армейци"  вече бе факт.

Зоран Тошич и Алан Дзагоев се разписаха за "червено-сините" съответно в петата и в седмата минута и решиха рано изхода от двубоя. В самия край на полувремето голмайсторът Дзагоев получи червен картон и остави ЦСКА с човек по-малко на терена.

Това обаче не повлия на столичани и в средата на втората част шведът Понтус Вернблум реализира третото попадение.

В класирането ЦСКА се намират на четвърто място с актив от 43 точки. Лидер е Локомотив (Москва), който е с пет точки повече. През уикенда "железничарите" направиха нулево равенство в дербито със Спартак (Москва).