Георги Миланов и ЦСКА отпаднаха за Купата на Русия

снимка: pfc-cska.com

Тимът на Георги Миланов ЦСКА (Москва) се прости с амбициите си да завоюва Купата на Русия. Днес московските „армейци“ загубиха у дома с 0:1 от ФК Краснодар в полуфинален мач от надпреварата и сложиха край на участието си.

Единственото попадение за победителите отбеляза бразилецът Вандерсон, който се разписа още в 28-а минута. Тогава той проби през центъра, за да отбележи победния гол в мача, а до края на двубоя ЦСКА не съумя да се върне в мача, въпреки че на три пъти ударяха греди.

Миланов се появи като резерва за своя тим в 63-а минута на мястото на Расмус Елм и имаше шанс да вкара в 14 минути по-късно, но ударът му бе блокиран от съперников играч. За Краснодар 90 минути игра бившият футболист на Левски Жоазиньо.

На финала „биковете“ ще се изправят сещу победителя от другия полуфинал, който противопоставя Ростов и Луч Енергия. Двубоят е утре.

ЦСКА пък се съсредоточава над представянето си за в шампионата, където е на трето място на 4 точки зад лидера Зенит и има шансове за трофея.