Филип Виденов с 15 точки при загуба на Красние Криля

снимка: SPORTA.BG

Красние Криля, с Филип Виденов в състава си, допусна загуба в четвъртия кръг на група "I" на европейския клубен турнир по баскетбол за мъже "ЕвроЧалъндж".

Руснаците отстъпиха като гост пред Тарту (Естония) със 73:84 (20:22, 23:18, 18:22, 12:22) точки, Виденов игра 23 минути като резерва и се отличи с 15 точки, 4 борби, 2 асистенции и 1 отнета топка.

Руският тим е с 6 точки след две победи и две загуби на трето място в група "I". Лидер е Тарту (Естония) с 8 точки.

Илиан Евтимов игра 28 минути като резерва при загубата на Елан Шалон като гост на Льо Ман с 86:97 точки след продължение в мач от 19-ия кръг на френското първенство по баскетбол за мъже.

Евтимов записа 8 точка, 1 борба, 4 асистенции и 1 отнета топка. Шалон се смъкна на 10-о място в класирането с 10 победи и 9 загуби.