Фенове отнеха титлата от ръцете на Ивайло Петев?

снимка: aelfc

Страхотна драма се разрази по време на кипърското дерби между тимовете на АЕЛ (Лимасол) и АПОЕЛ (Никозия).

Срещата трябваше да опрдели дали Ивайло Петев и неговият тим ще триумфират като шампион. Равенство устройваше българският специалист, докато АПОЕЛ трябваше да спечели на всяка цена.

В 52-та минута обаче срещата бе прекратена при резултат 0:0. Причината - бутилка, хвърлена от трибуните  удари защитника на гостите от Никозия Кака и той бе откаран в болница.

Освен Кака пострада и лекарят на АПОЕЛ, който бе оцелен с факла и това принуди съдията да прекрати срещата.

Малко преди това - в 48-та минута играта също бе временно спряна, отново заради хвърлени предмети от публиката, която обаче не си взе бележка.

Изцепките по трибуните могат да струват скъпо на АЕЛ, тъй като при служебно поражение шампион ще бъде тимът от Никозия.